-21%

MOUSE TRUST VOCA OPTICAL COMFORT 23650


    MOUSE TRUST VOCA OPTICAL COMPACT 23650

  • Material plastik
  • Shpejtësi deri në 2400 DPI
  • Lidhje me USB
  • Butona 6
  • Optikal
  • Gjatësia 1.6m
  • Chrome OS, Mac OS, Windows
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: MO037E2L

1490 L 1890 L

Kodi i produktit

MO037E2L

Marka

TRUST

Modeli

VOCA 23650

DPI

1,200 DPI, 1,600 DPI, 2,400 DPI, 2400 DPI, 800 DPI

Butona

6

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.6 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.