-25%

MOUSE TRUST IVERO OPTICAL COMPACT 21947


    MOUSE TRUST IVERO OPTICAL COMPACT 21947

  • Material plastik
  • Shpejtësi deri në 1000 DPI
  • Lidhje me USB
  • Butona 3
  • Optikal
  • Gjatësia 1.5m
  • Chrome OS, Mac OS X 10.5 Leopard e lart, Windows 10, Windows 8, Windows 7
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: MO036E2L

890 L 1190 L

Kodi i produktit

MO036E2L

Marka

TRUST

Modeli

IVERO 21947

DPI

1,000 DPI

Butona

3

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.5 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac OS X 10.5 Leopard e lart, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.