-25%

MOUSE TELLUR TLL491011 OPTICAL


    MOUSE TELLUR TLL491011 OPTICAL

  • Material plastik
  • Shpejtësi deri në 1600 DPI
  • Lidhje me USB
  • Butona 4
  • Optikal
  • Gjatësia 1.35m
  • Windows
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: MO001P2T

590 L 790 L

Kodi i produktit

MO001P2T

Marka

TELLUR

Modeli

TLL491011 23650

DPI

1,200 DPI, 1,600 DPI, 800 DPI

Butona

4

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.35 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.