MOUSE GEMBIRD MUSW-6B-01 WIRELESS OPTICAL

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  MOUSE GEMBIRD MUSW-6B-01 WIRELESS OPTICAL*

 • Shpejtësi deri në 1600 DPI
 • Lidhje me wireless
 • Butona 6
 • Optikal
 • Wireless deri në 10 metra

Kodi i produktit: MO002A2M

550 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MO002A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

MUSW-6B-01

DPI

1,200 DPI, 1,600 DPI, 800 DPI

Butona

6

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

10 m

RGB

JO

Bateri

2 X AAA

Përdorimi

Desktop, Laptop

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë

Garancia

3 Muaj

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Nela C

  Produkt shumë i mirë, faleminderit!

  Nela C

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin