-25%

MOUSE GEMBIRD MUS-4B-01 OPTICAL


    MOUSE GEMBIRD MUS-4B-01 OPTICAL*

  • Shpejtësi deri në 1200 DPI
  • Lidhje me USB
  • Butona 4
  • Optikal

Kodi i produktit: MO001A2M

490 L 650 L

Kodi i produktit

MO001A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

MUS-4B-01

DPI

1,000 DPI, 1,200 DPI, 800 DPI

Butona

4

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

USB

Gjatësia

N/A

RGB

JO

Përdorimi

Desktop, Laptop

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac OS, Windows

Ngjyra

E zezë, E zezë me gri

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.