-22%
,

MOUSE GAMING WHITE SHARK GM-5010 WARLOCK

Disponueshmëria:

S’ka stok


  MOUSE GAMING WHITE SHARK GM-5010 WARLOCK

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GM-5010 WARLOCK
 • Shpejtësi deri në 6,400 DPI
 • 7 Butona
 • Lloji i sensorit Optikal
 • Lidhje me USB
 • Gjatësia 1.8m
 • RGB PO
 • Windows & MacOS
 • Përdorimi Desktop & Laptop
 • Garancia 1 Muaj
 • Si të zgjedhësh një mouse? Mëso më shumë

Kodi i produktit: MOG001E2L

2190 L 2790 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MOG001E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GM-5010 WARLOCK

DPI

6400 DPI

Butona

7

Lloji i sensorit

Optikal

Frekuenca

125 Hz

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.8 m

RGB

PO

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

1 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.