-19%
,

MOUSE DHE TAPET GAMING WHITE SHARK GMP-1901 BLACKFOOT


  MOUSE DHE TAPET GAMING WHITE SHARK GMP-1901 BLACKFOOT

 • Material plastik
 • Shpejtësi deri në 3200 DPI
 • Lidhje me USB
 • Butona 6
 • Optikal Gaming
 • Gjatësia 1.5m
 • Përmasat 29.5 cm x 21 cm
 • Sistemi Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: MO035E2L

2190 L 2690 L

Kodi i produktit

MO035E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GM-3001 BLACKFOOT

DPI

1,200 DPI, 2,400 DPI, 3,200 DPI, 800 DPI

Butona

6

Lloji i sensorit

Optikal Gaming

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.5 m

RGB

PO

Ngjyra

E zezë

Përmasat

29.5 cm x 21 cm

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.