-23%
, ,

MOUSE DHE TAPET GAMING TRUST GXT 781 RIXA CAMO 23611


  MOUSE DHE TAPET GAMING TRUST GXT 781 RIXA CAMO 23611

 • Mouse + Mouse Pad
 • Material plastik
 • Shpejtësi deri në 3200 DPI
 • Lidhje me USB
 • Butona 6
 • Optikal Gaming
 • Gjatësia 1.2m
 • Përmasat 30 cm x 22 cm
 • Sistemi Windows
 • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: MO038E2L

2290 L 2990 L

Kodi i produktit

MO038E2L

Marka

TRUST

Modeli

GXT 781 RIXA CAMO 23611

DPI

1,200 DPI, 2,400 DPI, 3,200 DPI, 800 DPI

Butona

6

Lloji i sensorit

Optikal Gaming

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.2 m

RGB

PO

Ngjyra

Jeshile

Përmasat

30 cm x 22 cm

Sistemi që lidhet

Windows 10

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.