fbpx
-10%
,

Motra e mire – Sally Hepworth


• Formati Libër
• Autori Sally Hepworth
• Përkthyesi Sonila Sako
• Gjinia Roman
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 292
• Shtëpia botuese Living
• ISBN 9789928338853
• Kodi i produktit: LBP84

1,080 L 1,200 L

Fern Kasëlli punon në bibliotekën shtetërore të Bejsajdit. Tri herë në javë darkon me motrën binjake, Rozën. Shmang sa të jetë e mundur turmat, dritat dhe zhurmat e forta. Ferni ka një jetë të ndërtuar me kujdes dhe prishja e rutinës mund të jetë… e rrezikshme. Kur Roza zbulon se nuk mund të mbetet shtatzënë, Ferni përfiton nga rasti për t’i shpërblyer së motrës gjithçka që ka bërë për të. Ajo mund të bëjë një fëmijë për Rozën, mjafton që të gjejë një baba.

Misioni i saj do të tronditë themelet e jetës që ka ndërtuar me kujdes për veten dhe do të nxjerrë sekretet e errëta të së shkuarës, në një histori të çuditshme, të larmishme dhe tronditëse të dashurisë së papritur.

Kodi i produktit: LBP84 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP84

Formati

Libër

Autori

Sally Hepworth

Përkthyesi

Sonila Sako

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

292

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338853