-16%

MONITOR LG 24″ FULL HD 24MK400H-B


  MONITOR LG 24″ FULL HD 24MK400H-B

 • Marka LG
 • Modeli 24MK400H-B
 • Madhësi ekrani (inch): 23.5″
 • Teknologji ekrani TN
 • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
 • Frekuenca 75 Hz
 • Koha e reagimit 6 ms
 • Portat 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Headphone Out
 • Garancia 1 vit
 • Si të zgjedhësh kompjuterin tënd? Mëso më shumë

Kodi i produktit: MN007E2L

20990 L 24990 L

Kodi i produktit

MN007E2L

Marka

LG

Modeli

24MK400H-B

Madhësi ekrani (inch)

23.5"

Teknologji ekrani

TN

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Frekuenca

75 Hz

Kontrasti dinamik

1000:1

Koha e reagimit

1 ms

Raporti i pamjes

16:9

Shfaqja e ngjyrave

16.7 M

Porta

1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Headphone Out

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.