-10%

MONITOR HANNSPREE HT225HPB FULL HD TOUCHSCREEN 21.5″


    MONITOR HANNSPREE HT225HPB FULL HD TOUCHSCREEN 21.5″

  • Marka HANNSPREE
  • Modeli HT225HPB
  • Madhësi ekrani (inch) 21.5″
  • Teknologji ekrani LED
  • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
  • Frekuenca 60 Hz
  • Koha e reagimit 7 ms
  • Portat 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DisplayPort

Kodi i produktit: MNT01E2L

44990 L 49990 L

Kodi i produktit

MNT01E2L

Marka

HANNSPREE

Modeli

HT225HPB

Madhësi ekrani (inch)

21.5"

Teknologji ekrani

LED

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Frekuenca

60 Hz

Kontrasti dinamik

1000: 1

Koha e reagimit

7 ms

Raporti i pamjes

16:9

Shfaqja e ngjyrave

16.7 M

Porta

1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x VGA

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.