fbpx
-14%
, , ,

MIKROFON WHITE SHARK DSM-01 ZONIS


    MIKROFON WHITE SHARK DSM-01 ZONIS*

  • Marka: WHITE SHARK
  • Modeli: DSM-01 ZONIS
  • Gjatësia: 2.2 m

Kodi i produktit: AIT004E2L

12,490 L 14,490 L

Kodi i produktit

AIT004E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

DSM-01 ZONIS

Gjatësia

2.5m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.