-20%
,

MIKROFON TRUST STARZZ USB 21993

Disponueshmëria:

S’ka stok


    MIKROFON TRUST STARZZ USB 21993

  • Marka: TRUST
  • Modeli: STARZZ USB 20688
  • Gjatësia: 1.8 m

Kodi i produktit: MC02E2L

1990 L 2490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MC02E2L

Marka

TRUST

Modeli

STARZZ USB 20688

Gjatësia

1.8 m

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.