-20%
, ,

MIKROFON TRUST PER PC & LAPTOP


    MIKROFON TRUST PER PC & LAPTOP*

  • Përdorimi: Laptop, Dektop
  • Lloji i fishës: Jack 3.5 mm
  • Gjatësia: 1.8m
  • Këndi: 360°

Kodi i produktit: AIT003E2L

1190 L 1490 L

Kodi i produktit

AIT003E2L

Marka

TRUST

Modeli

21674

Përdorimi

Laptop, Dektop

Lloji i fishës

Jack 3.5 mm

Gjatësia

1.8 m

Këndi

360°

Sistemi që lidhet

Chrome OS, iOS, Linux, Mac OS, Windows

Garancia

14 Ditë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.