-13%
,

MIKROFON TRUST MICO USB + 3.5mm 23790


    MIKROFON TRUST MICO USB + 3.5mm 23790

  • Marka: TRUST
  • Modeli: MICO USB + 3.5mm 20688
  • Gjatësia: 1.8 m

Kodi i produktit: MC03E2L

2590 L 2990 L

Kodi i produktit

MC03E2L

Marka

TRUST

Modeli

MICO USB + 3.5mm 20688

Gjatësia

1.8 m

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.