-17%
,

MIKROFON SBOX PM-402 JACK 3.5mm


    MIKROFON SBOX PM-402 JACK 3.5mm

  • Marka: SBOX
  • Modeli: PM-402 JACK 3.5mm
  • Gjatësia: 1.5 m

Kodi i produktit: MC01E2L

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

MC01E2L

Marka

SBOX

Modeli

PM-402 JACK 3.5mm

Gjatësia

1.5 m

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.