fbpx
-84%
, ,

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESIONAL

(1 shqyrtim nga klient)

  MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESIONAL*

 • 100% licensë origjinale nga Microsoft
 • Menaxhoni biznesin tuaj me një menaxhim të thjeshtë dhe fleksibël, në mënyrë që të merrni më shumë punë
 • Windows 10 Pro vjen me karakteristika të integruara të sigurisë, përfshirë firewall dhe mbrojtje të internetit

Kodi i produktit: SF005CJ

3,990 L 24,990 L

Ky produkt është një licensë i cili aktivizon Windows 10 Profesional. Pas pagesës suaj, do t’ju dërgohet menjëherë një licensë unike e aktivizimit nga sistemi ynë. Kjo licensë aktivizimi vendoset gjatë instalimit të Windows 10 Profesional.

Si funksionon?

 1.   Shkarko Falas Windows 10 Profesional nga faqja zyrtare e Microsoft
 2.   Fillo instalimin e Windows 10 Profesional dhe vendos licensën që bleve nga Ne
 3.   Në rast të ndonjë problemi me aktivizimin e produktit ju lutemi të na kontaktoni
 4.   Faleminderit për blerjen tuaj. Shijoje

Kujdes!!! Ju nuk do të merrni asnjë produkt fizik. Licensa do të dërgohet menjëherë pas kryerjes së pagesës.

Specifikat minimale të rekomanduara

MarkaTë gjitha markat
ModeliTë gjitha modelet
Procesori1 GHz dhe lart
RAM1 GB
HDD16 GB
Karta grafike DirectX 9 dhe lart
Kodi i produktit

SF005CJ

Marka

MICROSOFT

Përdorues

1

Kohëzgjatja

Përgjithmonë

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Flavio Q

  Super shpejt. Faleminderit Blerina per mbeshtetjen dhe durimin.

  Flavio Q

  • Blerina H (Kujdesi ndaj Klientit)

   E lumtur qe te kam sherbyer ne menyren me te mire.

   Blerina H (Kujdesi ndaj Klientit)