fbpx
-80%
, ,

MICROSOFT WINDOWS 10 HOME

(1 shqyrtim nga klient)

  MICROSOFT WINDOWS 10 HOME*

 • 100% licensë origjinale nga Microsoft
 • Menaxhoni biznesin tuaj me një menaxhim të thjeshtë dhe fleksibël, në mënyrë që të merrni më shumë punë
 • Windows 10 Home vjen me karakteristika të integruara të sigurisë, përfshirë firewall dhe mbrojtje të internetit

Kodi i produktit: SF006CJ

3,990 L 19,990 L

Ky produkt është një licensë i cili aktivizon Windows 10 Home. Pas pagesës suaj, do t’ju dërgohet menjëherë një licensë unike e aktivizimit nga sistemi ynë. Kjo licensë aktivizimi vendoset gjatë instalimit të Windows 10 Home.

Si funksionon?

 1.   Shkarko Falas Windows 10 Home nga faqja zyrtare e Microsoft
 2.   Fillo instalimin e Windows 10 Home dhe vendos licensën që bleve nga Ne
 3.   Në rast të ndonjë problemi me aktivizimin e produktit ju lutemi të na kontaktoni
 4.   Faleminderit për blerjen tuaj. Shijoje

Kujdes!!! Ju nuk do të merrni asnjë produkt fizik. Licensa do të dërgohet menjëherë pas kryerjes së pagesës.

Specifikat minimale të rekomanduara

MarkaTë gjitha markat
ModeliTë gjitha modelet
Procesori1 GHz dhe lart
RAM1 GB
HDD16 GB
Karta grafike DirectX 9 dhe lart
Kodi i produktit: SF006CJ Kategori: , , Etiketa: , , ,
Kodi i produktit

SF006CJ

Marka

MICROSOFT

Përdorues

1

Kohëzgjatja

Përgjithmonë

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Anisa T

  Kisha dyshime por me rezultoj e vetete. Jam shume e kenaqur.

  Anisa T

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin