, ,

MICROSOFT VISIO STANDARD 2019


    MICROSOFT VISIO STANDARD 2019

  • 100% licensë origjinale nga Microsoft

Paketa përfshinë:

  • Microsoft Visio STANDARD 2019

Kodi i produktit: SF011CJ

29990 L

Ky produkt është një licensë e cila aktivizon MICROSOFT VISIO STANDARD 2019. Pas pagesës suaj, do t’ju dërgohet menjëherë një licensë unike e aktivizimit nga sistemi ynë. Kjo licensë aktivizimi vendoset pas instalimit të MICROSOFT VISIO STANDARD 2019.

Si funksionon?

  1.   Identifikohuni ose krijoni një llogari këtu
  2.   Pasi të keni krijuar llogarinë, ndiqni këtë link (ndoshta do të duhet të identifikoheni përsëri me llogarinë tuaj që krijuat).
  3.   Vendos licensën që bleve nga Ne
  4.   Në rast të ndonjë problemi me aktivizimin e produktit ju lutemi të na kontaktoni
  5.   Faleminderit për blerjen tuaj. Shijoje

Kujdes!!! Ju nuk do të merrni asnjë produkt fizik. Licensa do të dërgohet menjëherë pas kryerjes së pagesës.

Specifikat minimale të rekomanduara

Processor1.6 gigahertz (GHz) or faster, 2-core
Operating SystemWindows 10, Windows Server 2019
Memory4 GB RAM; 2 GB RAM (32-bit)
Hard Disk Space4 GB available disk space
Display1280 x 768 screen resolution
GraphicsDirectX 10 graphics card for graphics hardware acceleration
Kodi i produktit

SF011CJ

Marka

MICROSOFT

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows Server 2019

Përdorimi

1 përdorues

Kohëzgjatja

Përgjithmonë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.