-90%
, ,

MICROSOFT OFFICE PROFESIONAL PLUS 2019 (PC)

(2 shqyrtime nga klientë)

 • 100% licensë origjinale nga Microsoft

Paketa përfshinë:

 • Microsoft Word 2019
 • Microsoft Excel 2019
 • Microsoft PowerPoint 2019
 • Microsoft Outlook 2019
 • Microsoft Publisher 2019
 • Microsoft Access 2019
 • Microsoft Note 2019

Kodi i produktit: SF008CJ

4990 L 49990 L

Ky produkt është një licensë e cila aktivizon Microsoft Office Professional Plus 2019 për Windows. Pas pagesës suaj, do t’ju dërgohet menjëherë një licensë unike e aktivizimit nga sistemi ynë. Kjo licensë aktivizimi vendoset pas instalimit të Microsoft Office Professional Plus 2019 për Windows.

Si funksionon?

 1.   Identifikohuni ose krijoni një llogari këtu
 2.   Pasi të keni krijuar llogarinë, ndiqni këtë link (ndoshta do të duhet të identifikoheni përsëri me llogarinë tuaj që krijuat).
 3.   Vendos licensën që bleve nga Ne
 4.   Në rast të ndonjë problemi me aktivizimin e produktit ju lutemi të na kontaktoni
 5.   Faleminderit për blerjen tuaj. Shijoje

Kujdes!!! Ju nuk do të merrni asnjë produkt fizik. Licensa do të dërgohet menjëherë pas kryerjes së pagesës.

Specifikat minimale të rekomanduara

SistemiWindows 10
Procesori1,6 GHz dhe lart
RAM2 GB (32-bit) 4GB (64-bit)
HDD4 GB
Karta grafikeDirectX 9 dhe lart
Kodi i produktit

SF008CJ

Marka

MICROSOFT

Sistemi që lidhet

Windows 10

Përdorimi

1 përdorues

Kohëzgjatja

Përgjithmonë

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Blerina P

  Shume lire. Dhe djali qe me sherbeu ofroj supportin maksimal online.

  Blerina P

  • Admin

   Ta gezoni te lumtur qe e degjojme kete

   Admin

 2. Alban F

  Shumë i impresionuar

  Alban F

  • Admin

   Faleminderit per blerjen nga Ne

   Admin