fbpx
-80%
, ,

MICROSOFT OFFICE HOME & BUSINESS 2021 (MAC)


 • 100% licensë origjinale nga Microsoft

Paketa përfshinë:

 • Microsoft Word 2021
 • Microsoft Excel 2021
 • Microsoft PowerPoint 2021
 • Microsoft Outlook 2021
 • Microsoft Note 2021

Kodi i produktit: SF018CJ

5,990 L 29,990 L

MICROSOFT OFFICE HOME & BUSINESS 2021 (MAC)

Ky produkt është një licensë e cila aktivizon Microsoft Office Home & Business 2021 për MAC. Pas pagesës suaj, do t’ju dërgohet menjëherë një licensë unike e aktivizimit nga sistemi ynë. Kjo licensë aktivizimi vendoset pas instalimit të Microsoft Office Home & Business 2021.

Si funksionon?

 1.   Identifikohuni ose krijoni një llogari këtu
 2.   Pasi të keni krijuar llogarinë, ndiqni këtë link (ndoshta do të duhet të identifikoheni përsëri me llogarinë tuaj që krijuat).
 3.   Vendos licensën që bleve nga Ne
 4.   Në rast të ndonjë problemi me aktivizimin e produktit ju lutemi të na kontaktoni
 5.   Faleminderit për blerjen tuaj. Shijoje

Kujdes!!! Ju nuk do të merrni asnjë produkt fizik. Licensa do të dërgohet menjëherë pas kryerjes së pagesës.

Specifikat minimale të rekomanduara

MarkaApple
Procesori1,6 GHz dhe lart
RAM2 GB (32-bit) 4GB (64-bit)
HDD4 GB
Karta grafikeDirectX 9 dhe lart
Kodi i produktit

SF018CJ

Marka

MICROSOFT

Sistemi që lidhet

Mac OS

Përdorimi

1 përdorues

Kohëzgjatja

Përgjithmonë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.