fbpx
-10%
,

Mes djemsh – Emma Noyes


• Formati Libër
• Autori Emma Noyes
• Përkthyesi Edlir Velaj
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 346
• Shtëpia botuese Pegi
• ISBN 9789928371799
• Kodi i produktit: LBP125

972 L 1,080 L

Xhini Mërfi ndihet mjaft mirë mes djemve. Miqësia me ta gjithnjë i është dukur e thjeshtë, pa koklavitje, pa drama, të paktën për sa kohë askush nuk bie në dashuri me atë apo ajo vetë me ndonjërin prej tyre.

Të gjithë janë pajtuar me këtë gjendje. Por një ditë, njihet me Adrian Silvasin, i vetmi që e nxit të dëshirojë shumë më tepër se thjesht miqësi. Prej atij çasti, Xhini fillon të vërë në pikëpyetje rregullat e veta.

Pak nga pak, Xhini dhe Adriani zënë e bien në një lidhje toksike dhe tepër të rrezikshme. Adriani, i cili ka parë shpirtcopëtimin e së ëmës, mendon se Xhini përbën një lloj kërcënimi për atë çka besuar deri më tani: që për dashurinë nuk ia vlen të rrezikosh asfare. Ndërsa për Xhinin, rreziku është dhe më i lartë. Po ta lërë Adrianin të bëhet pjesë e jetës së saj, ai mund të zbulojë një të fshehtë që ajo e mbron me thonj, për të cilën ndihet edhe në faj.

Xhini nuk po kërkon shpëtim nga ndokush. Por ndoshta, ajo dhe Adriani mund ta ndihmojnë njëri-tjetrin, gjithnjë nëse më parë nuk e shkatërrojnë.

Kodi i produktit: LBP125 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP125

Formati

Libër

Autori

Emma Noyes

Përkthyesi

Edlir Velaj

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

346

Shtëpia botuese

Pegi

ISBN

9789928371799