fbpx
-10%
,

Me quajne Ana – Maria Cirita


• Formati Libër
• Autori Maria Cirita
• Përkthyesi Vangjel Zafirati
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2023
• Faqe 480
• Shtëpia botuese NERAIDA
• ISBN 978992828479013
• Kodi i produktit: LBP109

900 L 1,000 L

Më quajnë Ana dhe kjo është historia e jetës sime. Borxhin ndaj Zotit e kam shlyer me lot. Borxhin ndaj njerëzve po e shlyej nëpërmjet këtij libri. Hapa zemrën dhe ju fola me sinqeritet të plotë. Vetëm një gënjeshtër të vogël do t’ju them: Një të parëndësishme, ose mbase shumë të rëndësishme…

“Njerëzit, zakonisht, kur i gjen një fatkeqësi, ngrenë sytë nga qielli dhe pyesin veten: “Përse mua, o Zot?”. Personalisht nuk e kam pyetur kurrë veten. E dija përse. Isha mëkatare. Isha lakmitare. Nuk isha besnike. Isha e pamoralshme. Isha vrasëse.

Besoj se Ai atje lart nuk e ka harruar asnjëherë dhe thjesht kishte ardhur ora për të paguar. Prandaj ula kokën dhe pranova ndëshkimin. Pranova të jetoj e vazhdoj të jetoj, ndërsa vdekja do të qe shëlbim.

Kodi i produktit: LBP109 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP109

Formati

Libër

Autori

Maria Cirita

Përkthyesi

Vangjel Zafirati

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

280

Shtëpia botuese

NERAIDA

ISBN

978992828479013