fbpx
-10%
,

Me dashuri nga Lukovi – Mariana Zapata


• Formati Libër
• Autori Mariana Zapata
• Përkthyesi Alba Pero
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 452
• Shtëpia botuese Living
• ISBN 9789928338815
• Kodi i produktit: LBP141

1,260 L 1,400 L

Dashuria për mua ishte ndershmëri. Të ishe e sinqertë. Të dije të mirat dhe të këqijat e dikujt. Dashuria ishte një shtysë që tregonte se dikush kishte besim tek ti edhe kur ti s’kishe te vetja.

Sikur dikush t’i kërkonte Jasmina Santosit të përshkruante vitet e fundit të jetës me një fjalë të vetme, ajo do të ishte pa dyshim një fjalë me katër shkronja.

Pas shtatëmbëdhjetë vjetësh, një pafundësi kockash të thyera dhe premtimesh të shkelura, ajo e di mirë se dritarja për të konkurruar në patinazhin artistik po i mbyllet.

Kur merr një ofertë të pakundërshtueshme nga një idiot dhe arrogant, të cilin ka dhjetë vjet që përpiqet ta shmangë, Jasmina mund të ndërrojë mendje e të rimarrë në konsideratë gjithçka…

Kodi i produktit: LBP141 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP141

Formati

Libër

Autori

Mariana Zapata

Përkthyesi

Alba Pero

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

452

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338815