fbpx
-34%
, ,

MBROJTESE TENSIONI LOGILINK PA0078

(2 shqyrtime nga klientë)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  MBROJTESE TENSIONI LOGILINK PA0078*

 • Mbrojtje nga tensioni
 • Mbron televizorin nga luhatjet e tensionit
 • Mbron kompjuterin nga luhatjet e tensionit

Kodi i produktit: AIT001E2L

790 L 1,190 L

S’ka stok

Mbështetuni në sigurinë me përshtatësin e prizës Logilink PA0078. Mbrojtja e brendshme e integruar është ideale si mbrojtje nga tensioni, për pajisjet tuaja multimediale si TV, kompjuter, PC ose DVD player.

Kodi i produktit

AIT001E2L

Marka

LOGILINK

Modeli

PA0078

Funksionaliteti

Mbrojtëse nga luhatjet e tensionit

Mbështetuni në sigurinë me përshtatësin e prizës Logilink PA0078. Mbrojtja e brendshme e integruar është ideale si mbrojtje nga tensioni, për pajisjet tuaja multimediale si TV, kompjuter, PC ose DVD player.

5.0 përgjithshëm
2
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Elda D

  Faleminderit për shpërndarjen e shpejtë

  Elda D

  • Admin

   Faleminderit Ju. Jeni e mirepritur.

   Admin

 2. Hena T

  Shpetova se u cmenda

  Hena T

  • Admin

   Ta gezoni

   Admin