fbpx
-20%
, ,

MBROJTESE TENSIONI APC PME1WB-GR


• SURGEARREST MBROJTESE TENSIONI APC PME1WB-GR
• Mbrojtje nga tensioni
• Mbron televizorin nga luhatjet e tensionit
• Mbron kompjuterin nga luhatjet e tensionit
• Kodi i produktit: AITGJ2

1,990 L 2,490 L

Mbështetuni në sigurinë me përshtatësin e prizës APC PME1WB-GR. Mbrojtja e brendshme e integruar është ideale si mbrojtje nga tensioni, për pajisjet tuaja multimediale si TV, kompjuter, PC ose DVD player.

Kodi i produktit: AITGJ2 Kategori: , , Etiketa: , ,
Kodi i produktit

AITGJ2

Modeli

PME1WB-GR

Funksionaliteti

Mbrojtëse nga luhatjet e tensionit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.