-10%
,

Mbaron me ne – Colleen Hoover


  Mbaron me ne – Colleen Hoover

 • Formati Libër
 • Autori Colleen Hoover
 • Përkthyesi Mesila Kërkeshi
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2021
 • Faqe 328
 • Shtëpia botuese Living
 • ISBN 9789928338143

Kodi i produktit: LBP43

1080 L 1200 L

Një roman i guximshëm dhe realist, “Mbaron me ne” është një histori e paharrueshme dashurie.

Jeta e Lili Blumit nuk ka qenë asnjëherë e lehtë, por kjo nuk e ka ndaluar atë që të ndërtojë jetën që donte. Takimi me një neurokirurg të ri duket se do të jetë qershia mbi tortë.

Rajl Kinkaidi është një djalë i vendosur, kokëfortë dhe… ndoshta pak arrogant, por njëherazi i ndjeshëm, mendjendritur dhe ndonëse ka vendosur të mos martohet asnjëherë, i ka rënë në kokë për Lilin.

Bashkë me pikëpyetjet për lidhjen e saj të re, në mendjen e Lilit rikthehen kujtimet për dashurinë e parë; një lidhje me të shkuarën e lënë pas. Ai ishte shpirti i saj binjak, engjëlli mbrojtës, çdo rrahje zemre dhe kur një ditë rishfaqet papritur në jetën e saj, gjithçka që ka ndërtuar me Rajlin tronditet.

Kodi i produktit

LBP43

Formati

Libër

Autori

Colleen Hoover

Përkthyesi

Mesila Kërkeshi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2021

Faqe

328

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338143