fbpx
-27%
, ,

MBAJTESE TAVANI PER VIDEO PROJEKTOR PM-18M


  MBAJTESE TAVANI PER VIDEO PROJEKTOR PM-18M

 • Mbajtëse TAVANI universale për video projektor
 • Përshtatur për gjitha modelet
 • Kapaciteti mbajtës deri në 20 kg
 • Distanca nga tavani 43 cm – 65 cm
 • Pjerrësia vertikale – 15°/ + 15°
 • Këndi i rrotullimit – 10°/ + 10°
 • Materiali Metal
 • Ngjyra Black
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: MVEL1

3,990 L 5,490 L

Kodi i produktit

MVEL1

Marka

SBOX

Modeli

PM-18M

Modelet e Projektorve

Të gjitha modelet

Kapaciteti mbajtës

Max 20kg

Distanca nga tavani

43 cm – 65 cm

Pjerrësia vertikale

– 15°/ + 15°

Këndi i rrotullimit

– 10°/ + 10°

Materiali

Metal

Ngjyra

Black

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.