fbpx
-27%
, ,

MBAJTESE TAVANI PER VIDEO PROJEKTOR CM-B-01


MBAJTESE TAVANI PER VIDEO PROJEKTOR CM-B-01
• Mbajtëse TAVANI universale për video projektor
• Përshtatur për gjitha modelet
• Kapaciteti mbajtës deri në 13.5kg
• Distanca nga tavani 38cm – 58cm
• Pjerrësia vertikale – 15°/ + 15°
• Këndi i rrotullimit 360°
• Materiali Metal
• Ngjyra Black
• Garancia 1 Vit
• Kodi i produktit: MVAM1

3,990 L 5,490 L

Kodi i produktit

MVAM1

Marka

GEMBIRD

Modeli

CM-B-01

Modelet e Projektorve

Të gjitha modelet

Kapaciteti mbajtës

Max13.5kg

Distanca nga tavani

38 cm – 58 cm

Pjerrësia vertikale

– 15°/ + 15°

Këndi i rrotullimit

360°

Materiali

Metal

Ngjyra

Black

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.