-14%

MBAJTESE TAVANI PER MONITOR 23″ – 43″ CPLB-28S


    MBAJTESE TAVANI PER MONITOR 23″ – 43″ CPLB-28S

  • Mbajtëse muri universale për televizor dhe monitor
  • Përshtatur për monitorët me madhësi 23″ – 43″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 30 kg

Kodi i produktit: MM003E2L

4290 L 4990 L

Kodi i produktit

MM003E2L

Marka

SBOX

Modeli

CPLB-28S

Modelet e Monitorit

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23" – 43"

VESA

200 x 200

Kapaciteti mbajtës

Max 30 kg

Distanca nga muri

62,5 cm – 87,5 cm

Këndi

180° +180°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.