-13%

MBAJTESE SBOX 37” – 70” FST-846 TRIPOD

(1 shqyrtim nga klient)

  MBAJTESE SBOX 37” – 70” FST-846 TRIPOD*

 • Marka: SBOX
 • Modeli: FST-846 TRIPOD
 • Mbajtëse universale për televizor
 • Përshtatur për madhësitë 37” – 70”
 • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT016E2L

9,990 L 11,490 L

Kodi i produktit

MT016E2L

Marka

SBOX

Modeli

FST-846 TRIPOD

Modelet e TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37” – 70”

Gjatësia e TV

92cm – 178cm

VESA

200 x 200, 600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 35kg

Pjerrësia vertikale

-8° 0 °

Këndi i rrotullimit

0° 90 °

Gjatësia e krahut

1240 mm dhe 1880 mm

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Fatjon L

  Produkti OK. Kapaciteti real

  Fatjon L

  • Admin

   Faleminderit per vleresimin tuaj. Ta gezoni.

   Admin