-10%

MBAJTESE SBOX 13″ – 27″ LCD-LM01


    MBAJTESE SBOX 13″ – 27″ LCD-LM01*

  • Marka: SBOX
  • Modeli: LCD-LM01
  • Mbajtëse universale për televizor, monitor dhe laptop
  • Përshtatur për madhësitë 13″ – 27″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 20 kg në total / 10 kg monitor + 10 kg laptop

Kodi i produktit: MT015E2L

8990 L 9990 L

Kodi i produktit

MT015E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-LM01

Modelet e TV, Monitor, Laptop

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13" – 27"

Gjatësia e TV

33 cm – 69 cm

VESA

100 x 100

Kapaciteti mbajtës

Max 60 kg

Pjerrësia

+90° -90°

Këndi i rrotullimit

+180° -180°

Lartësia

450 mm

Gjatësia e krahut

248 mm dhe 430 mm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.