-13%
, , ,

MBAJTESE PER TV 37”- 70” FS-400


    MBAJTESE PER TV 37”- 70” FS-400

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 37”- 70”
  • Kapaciteti mbajtës deri në 50 kg
  • VESA 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 300, 600 x 400
  • Distanca nga muri 7.7 cm – 42.8 cm
  • Pjerrësia vertikale +5° / -12°
  • Këndi i rrotullimit +360°
  • Regullimi i lartësisë 128.5 cm, 134 cm, 139.5 cm, 145 cm

Kodi i produktit: MT033E2L

19990 L 22990 L

Kodi i produktit

MT033E2L

Marka

SBOX

Modeli

FS-400

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37” – 70”

VESA

200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 300, 600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 50 kg

Pjerrësia vertikale

+5° / -12°

Këndi i rrotullimit

360°

Rregullimi i lartësisë

128.5 cm, 134 cm, 139.5 cm, 145 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.