fbpx
-13%
, , ,

MBAJTESE PER TV 37”- 100” FS-1035


• MBAJTESE PER TV 37″- 100″ FS-1035
• Mbajtëse muri universale për televizor
• Përshtatur për televizorët me madhësi 37″- 100″
• Kapaciteti mbajtës deri në 150 kg
• VESA 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 300, 600 x 400, 800 x 600
• Këndi i rrotullimit +360°
• Kodi i produktit: MTEL1

34,990 L 39,990 L

Kodi i produktit

MTEL1

Marka

SBOX

Modeli

FS-1035

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37"-100"

Gjatësia e TV

94cm – 254cm

VESA

100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 300, 600 x 400, 800 x 600

Kapaciteti mbajtës

Max150

Këndi i rrotullimit

360°

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.