-14%
,

MBAJTESE PER MONITOR 23″ – 55″ SBOX TC-001B

Disponueshmëria:

S’ka stok


    MBAJTESE PER MONITOR 23″ – 55″ SBOX TC-001B

  • Mbajtëse universale për monitor
  • Përshtatur për monitorët me madhësi 23″ – 55″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 25 kg

Kodi i produktit: MM005E2L

11990 L 13990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MM005E2L

Marka

SBOX

Modeli

TC-001B

Modelet e Monitorit

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23“ – 55“

VESA

200 x 200, 400 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 25 kg

Pjerrësia vertikale

-15°-15°

Këndi i rrotullimit

-180°-180°

Gjatësia e krahut

1.48 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.