-20%
,

MBAJTESE PER MONITOR 17″ – 27″ WHITE SHARK GMS-3202 RHAMSES-II


    MBAJTESE PER MONITOR 17″ – 27″ WHITE SHARK GMS-3202 RHAMSES-II

  • Mbajtëse universale për 2 monitor
  • Përshtatur për monitorët me madhësi 17″ – 27″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 7 kg

Kodi i produktit: MM004E2L

9990 L 12490 L

Kodi i produktit

MM004E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GMS-3202 RHAMSES-II

Modelet e Monitorit

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

17" – 27"

VESA

100 x 100, 75 x 75

Kapaciteti mbajtës

Max 7 kg

Këndi

180° – +180°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.