-18%
,

MBAJTESE PER MONITOR 13″ – 32″ SBOX LCD-352/2 2 MONITOR


    MBAJTESE PER MONITOR 13″ – 32″ SBOX LCD-352/2 2 MONITOR

  • Mbajtëse universale për 2 monitor
  • Përshtatur për monitorët me madhësi 13″ – 32″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 8 kg

Kodi i produktit: MM001E2L

8990 L 10990 L

Kodi i produktit

MM001E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-352/2

Modelet e Monitorit

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13" – 32"

VESA

100 x 100

Kapaciteti mbajtës

Max 8 kg

Pjerrësia vertikale

± 45°

Këndi i rrotullimit

-90° në +90°

Rrotullimi i ekranit

90 °, + 180 °, + 90 °

Lartësia e shtyllës

44,3 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.