-8%

MBAJTESE MURI PER VIDEO PROJEKTOR PM-300-3.0


  MBAJTESE MURI PER VIDEO PROJEKTOR PM-300-3.0

 • Mbajtëse muri universale për video projektor
 • Përshtatur për gjitha modelet
 • Kapaciteti mbajtës deri në 15 kg
 • Distanca nga tavani 1m – 3m
 • Pjerrësia vertikale 30°
 • Këndi i rrotullimit 360°
 • Materiali Çelik
 • Ngjyra Black
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: MV008E2L

16990 L 18490 L

Kodi i produktit

MV008E2L

Marka

SBOX

Modeli

PM-300-3.0

Modelet e Projektorve

Të gjitha modelet

Kapaciteti mbajtës

Max 15 kg

Distanca nga muri

1m – 3m

Pjerrësia vertikale

30°

Këndi i rrotullimit

360°

Materiali

Çelik

Ngjyra

Black

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.