-34%

MBAJTESE MURI PER VIDEO PROJEKTOR PM-18


    MBAJTESE MURI PER VIDEO PROJEKTOR PM-18*

  • Mbajtëse muri universale për video projektor
  • Përshtatur për gjitha modelet
  • Kapaciteti mbajtës deri në 13.5 kg

Kodi i produktit: MV002E2L

3290 L 4990 L

Kodi i produktit

MV002E2L

Marka

SBOX

Modeli

PM-18

Modelet e Video Projektorve

Të gjitha modelet

Kapaciteti mbajtës

Max 13.5 kg

Distanca nga muri

15 cm

Këndi

180° +180°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.