-16%

MBAJTESE MURI PER VIDEO PROJEKTOR PM-102XL


  MBAJTESE MURI PER VIDEO PROJEKTOR PM-102XL

 • Mbajtëse muri universale për video projektor
 • Përshtatur për gjitha modelet
 • Kapaciteti mbajtës deri në 15 kg
 • Distanca nga tavani 60 cm – 102 cm
 • Pjerrësia vertikale 30°
 • Këndi i rrotullimit 360°
 • Materiali Alumin
 • Ngjyra Black
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: MV007E2L

10490 L 12490 L

Kodi i produktit

MV007E2L

Marka

SBOX

Modeli

PM-102XL

Modelet e Projektorve

Të gjitha modelet

Kapaciteti mbajtës

Max 15 kg

Distanca nga tavani

60 cm – 102 cm

Pjerrësia vertikale

30°

Këndi i rrotullimit

360°

Materiali

Alumin

Ngjyra

Black

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.