fbpx
-14%
, ,

MBAJTESE MURI PER VIDEO PROJEKTOR PM-102

Disponueshmëria:

S’ka stok


    MBAJTESE MURI PER VIDEO PROJEKTOR PM-102

  • Mbajtëse muri universale për video projektor
  • Përshtatur për gjitha modelet
  • Kapaciteti mbajtës deri në 15 kg

Kodi i produktit: MV001E2L

5,990 L 6,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MV001E2L

Marka

SBOX

Modeli

PM-102

Modelet e Video Projektorve

Të gjitha modelet

Kapaciteti mbajtës

Max 15kg

Distanca nga muri

29.7 cm – 37 cm

Këndi

360°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.