-22%

MBAJTESE MURI PER TV 60″-100″ PLB‐4269T


    MBAJTESE MURI PER TV 60″-100″ PLB‐4269T

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 60″-100″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 75 kg

Kodi i produktit: MT031E2L

6990 L 8990 L

Kodi i produktit

MT031E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB‐4269T

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

60"-100"

Gjatësia e TV

152 cm – 254 cm

VESA

900 x 600

Kapaciteti mbajtës

Max 75 kg

Distanca nga muri

8.5 cm

Pjerrësia vertikale

+ 5 ° -10 °

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.