fbpx
-29%
, , ,

MBAJTESE MURI PER TV 43″-90″ WM-90F-01


• MBAJTESE MURI PER TV 43″-90″ WM-90F-01
• Mbajtëse muri universale për televizorë
• Përshtatur për televizorët me madhësi 43″-90″
• VESA 200×200, 300×200, 400×200, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400, 800×400
• Kapaciteti mbajtës deri në 40kg
• Distanca nga muri 29mm
• Kodi i produktit: MTAM9

3,190 L 4,490 L

Kodi i produktit

MTAM9

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-90F-01

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

43"- 90"

VESA

200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 50kg

Distanca nga muri

29mm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.