fbpx
-20%

MBAJTESE MURI PER TV 43″-90″ PLB‐5948T


    MBAJTESE MURI PER TV 43″-90″ PLB‐5948T

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 43″-90″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 70 kg

Kodi i produktit: MT030E2L

5,990 L 7,490 L

Kodi i produktit

MT030E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB‐5948T

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

43"- 90"

VESA

200 x 200, 800 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 70kg

Distanca nga muri

5 cm

Pjerrësia vertikale

+ 3 ° -12 °

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.