-27%

MBAJTESE MURI PER TV 43″-80″ PLB‐7036F


    MBAJTESE MURI PER TV 43″-80″ PLB‐7036F

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 43″-80″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 40 kg

Kodi i produktit: MT028E2L

3990 L 5490 L

Kodi i produktit

MT028E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB‐7036F

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

43"-80"

VESA

200 x 200, 600 x 300

Kapaciteti mbajtës

Max 40 kg

Distanca nga muri

3.4 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.