fbpx
-11%
, ,

MBAJTESE MURI PER TV 43″-100″ PLB-7486


• MBAJTESE MURI PER TV 43″-100″ PLB-7486
• Mbajtëse muri universale për televizor
• Përshtatur për televizorët me madhësi 43″-100″
• Gjatësia e TV 109 cm – 254 cm
• VESA 200 x 200, 800 x 400
• Kapaciteti mbajtës deri në 120 kg
• Distanca nga muri 7.5 cm – 70.3 cm
• Pjerrësia vertikale +5°/ -15°
• Këndi i rrotullimit +60° / -60°
• Gjatësia e krahut 70.3 cm
• Kodi i produktit: MTEL3

15,990 L 17,990 L

Kodi i produktit

MTEL3

Marka

SBOX

Modeli

PLB-7486

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

43"-100"

Gjatësia e TV

109cm – 254cm

VESA

200 x 200, 800 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 120kg

Distanca nga muri

7.5 cm – 70.3 cm

Pjerrësia vertikale

+5°/ -15°

Këndi i rrotullimit

+60° / -60°

Gjatësia e krahut

70.3 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.