fbpx
-25%
, , ,

MBAJTESE MURI PER TV 40″-80″ WM-80ST-01


• MBAJTESE MURI PER TV 40″-80″ WM-80ST-01
• Mbajtëse muri universale për televizorë
• Përshtatur për televizorët me madhësi 40″-80″
• VESA 100 x 100, 600 x 400
• Kapaciteti mbajtës deri në 35kg
• Distanca nga muri 4,8cm – 49,3cm
• Pjerrësia vertikale +3°/ -7°
• Gjatësia e krahut 4,8cm – 49,3cm
• Rrotullimi i ekranit +60°/ -60°
• Kodi i produktit: MTAM13

5,590 L 7,490 L

Kodi i produktit

MTAM13

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-80ST-01

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

40"-80"

VESA

100 x 100, 600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 35kg

Distanca nga muri

4,8cm – 49,3cm

Pjerrësia vertikale

+3°/ -7°

Rrotullimi i ekranit

+60°/ -60°

Gjatësia e krahut

4,8cm – 49,3cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.