-12%

MBAJTESE MURI PER TV 40” – 65” PLB-133L

(1 shqyrtim nga klient)

  MBAJTESE MURI PER TV 40” – 65” PLB-133L*

 • Mbajtëse muri universale për televizor
 • Përshtatur për televizorët me madhësi 40” – 65”
 • Kapaciteti mbajtës deri në 50 kg

Kodi i produktit: MT008E2L

2990 L 3390 L

Kodi i produktit

MT008E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-133L

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

40” – 65”

Gjatësia e TV

102 cm – 165 cm

VESA

600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 50 kg

Distanca nga muri

3.7 cm

Këndi

Pjerrësia vertikale 0° -12°

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Danile T

  Skeptik per ta blere online por keta nuk jane vetem per te shitur. I kenaqur nga sherbimi i klinetit me cdo info te detajuar.

  Danile T

  • Admin

   Te lumtur qe kemi fituar besimin tuaj. Faleminderit per vleresimin.

   Admin