-17%

MBAJTESE MURI PER TV 40″ – 65″ CPLB-102M


    MBAJTESE MURI PER TV 40″ – 65″ CPLB-102M*

  • Mbajtëse muri universale për televizor dhe monitor
  • Përshtatur për televizorët dhe monitorët me madhësi 40″ – 65″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 60 kg

Kodi i produktit: MT013E2L

7490 L 8990 L

Kodi i produktit

MT013E2L

Marka

SBOX

Modeli

CPLB-102M

Modelet e TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

40" – 65"

Gjatësia e TV

102 cm – 165 cm

VESA

600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 60 kg

Distanca nga muri

57 cm – 79,8 cm

Këndi

180° +180°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.