-17%

MBAJTESE MURI PER TV 37″-80″ PLB-6546T


    MBAJTESE MURI PER TV 37″-80″ PLB-6546T

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 37″-80″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 70 kg

Kodi i produktit: MT032E2L

9990 L 11990 L

Kodi i produktit

MT032E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-6546T

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37"-80"

VESA

200 x 200, 600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 70 kg

Distanca nga muri

7.8 cm – 13.4 cm

Pjerrësia vertikale

+ 5 ° -12 °

Këndi i rrotullimit

+ 5 ° -5°

Gjatësia e krahut

7.8 cm – 13.4 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.